Biuletyn Informacji Publicznej
Miejskiego Integracyjnego Przedszkola Nr 10 w Żyrardowie

Wyszukiwarka

Odnośniki

 • Główny Biuletyn Informacji Publicznej

  www.bip.gov.pl
 • www.zyrardow.pl
 • Fotokod z linkiem do tej strony

  Fotokod

Przejdź do: www.zyrardow.pl

Treść strony

W załączeniu "Regulamin organizacji i realizacji zadań z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość i/lub pracy na odległość  lub innego sposobu kształcenia"  zawierający szczegółowe zadania dyrektora i nauczycieli w zakresie czasowego ograniczenia funkcjonowania przedszkola.
Znajdziecie w nim Państwo także konkretne terminy i godziny dyżurów i kontaktów stacjonarnych oraz telefonicznych nauczycieli  pod numerem 46 8553044, dni i godziny kontaktów przez Messenger, uwzględniające zasady BHP i higieny pracy nauczycieli.
Od dnia dzisiejszego tj. 30 marca 2021r. każdego dnia nauczyciele wychowawcy oraz nauczyciele specjaliści (wspomagającyi logopeda)  przesyłać będą Państwu materiały do pracy z dzieckiem w domu.
W środy i czwartki, tj. dni w które wybrani nauczyciele pracują stacjonarnie z dziećmi na terenie przedszkola, nie opracowują i nie wysyłają Państwu materiałów.
Podobnie w dni usprawiedliwionych nieobecności w związku z korzystaniem z uprawnień pracowniczych przewidzianych przepisami prawa.
Szczegółowe informacje na ten temat przedstawią Państwu nauczyciele wychowawcy be wskazywania przyczyn nieobecności, zgodnie z wymogami RODO.

Metryka

 • opublikował: Beata Las – Opolska
  data publikacji: 2021-03-30 11:56

Regulamin organizacji i realizacji zadań (...)

Metryka

 • opublikował: Beata Las – Opolska
  data publikacji: 2021-03-30 11:57

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 696
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-03-30 13:42:07