Biuletyn Informacji Publicznej
Miejskiego Integracyjnego Przedszkola Nr 10 w Żyrardowie

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: mip10.pl

Treść strony

W załączeniu "Regulamin organizacji i realizacji zadań z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość i/lub pracy na odległość  lub innego sposobu kształcenia" zawierający szczegółowe zadania dyrektora i nauczycieli w zakresie czasowego ograniczenia funkcjonowania przedszkola.

Znajdziecie w nim Państwo także konkretne terminy i godziny dyżurów i kontaktów stacjonarnych oraz telefonicznych nauczycieli  pod numerem +48 46 855 30 44, dni i godziny kontaktów przez Messenger, uwzględniające zasady BHP i higieny pracy nauczycieli.

Od dnia dzisiejszego tj. 30 marca 2021 r. każdego dnia nauczyciele wychowawcy oraz nauczyciele specjaliści (wspomagającyi logopeda)  przesyłać będą Państwu materiały do pracy z dzieckiem w domu.

W środy i czwartki, tj. dni w które wybrani nauczyciele pracują stacjonarnie z dziećmi na terenie przedszkola, nie opracowują i nie wysyłają Państwu materiałów.

Podobnie w dni usprawiedliwionych nieobecności w związku z korzystaniem z uprawnień pracowniczych przewidzianych przepisami prawa.

Szczegółowe informacje na ten temat przedstawią Państwu nauczyciele wychowawcy bez wskazywania przyczyn nieobecności, zgodnie z wymogami RODO.

Metryka

  • opublikował: Beata Las – Opolska
    data publikacji: 2021-03-30 11:56

Regulamin organizacji i realizacji zadań (...)

Metryka

  • opublikował: Beata Las – Opolska
    data publikacji: 2021-03-30 11:57

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 3968
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-03-30 13:42:07