Biuletyn Informacji Publicznej
Miejskiego Integracyjnego Przedszkola Nr 10 w Żyrardowie

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: mip10.pl

Treść strony

Zapraszamy użytkowników do zapoznania się z krótkim przewodnikiem korzystania z zasobów Biuletynu Informacji Publicznej Miejskiego Integracyjnego Przedszkola Nr 10 w Żyrardowie.

Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, w postaci ujednoliconego systemu stron w sieci informatycznej, stworzony w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej.

Podstawa prawna tworzenia BIP:

 • Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej,
 • Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.

Stronę obsługuje się w sposób zgodny z powszechnie obowiązującymi zasadami obsługi stron internetowych.

Menu (podmiotowe oraz przedmiotowe)

Jest to główny element nawigacyjny serwisu BIP dostępny w lewej kolumnie każdej podstrony (w widoku mobilnym menu dostępne jest po wybraniu przycisku trzech poziomych kresek znajdujący się w prawym górnym rogu okna przeglądarki internetowej). Menu zawiera tytuły wskazujące na rodzaj udostępnionych dalej informacji. Każdy element menu stanowi link do konkretnych podstron BIP-u. Po kliknięciu w wybrany link w centralnej części serwisu pojawia się tytuł podstrony a niżej upublicznione na tej stronie informacje. Część podstron zawiera oprócz treści w trybie tekstowym także linki prowadzące do udostępnionych dokumentów w formatach takich jak .pdf, .rtf, .doc oraz do innych stron www lub adresów e-mail.

Poniżej, również po lewej stronie znajduje się moduł wyszukujący, czyli tzw. wyszukiwarka umożliwiająca znalezienie stron BIP zawierających poszukiwany przez Państwa wyraz lub wyrażenie (po wpisaniu ich w okienko wyszukiwarki i naciśnięciu przycisku "szukaj") - w widoku mobilnym moduł wyszukujący znajduje się w nagłówku strony.

Na dole strony znajdziecie Państwo rejestr zmian, który pozwoli Państwu na uzyskanie informacji o naniesionych zmianach w poszczególnych wiadomościach udostępnionych na stronach BIP-u oraz ikonkę z wersją do druku zamieszczonego na tekstu.

W stopce strony znajdziecie Państwo statystykę odwiedzin poszczególnych stron - "Ilość odwiedzin tej strony". 

Pod linkiem Redakcja znajdą Państwo dane określające tożsamość osoby, która wprowadziła informacje do Biuletynu Informacji Publicznej.

Metryka

 • autor lub odpowiedzialny za treść: Beata Las - Opolska
  data wytworzenia: 2008-07-04
 • opublikował: Beata Las – Opolska
  data publikacji: 2008-07-03 15:23
 • zmodyfikował: Beata Las – Opolska
  ostatnia modyfikacja: 2008-07-03 16:34

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 5976
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2008-07-03 16:34:46