Biuletyn Informacji Publicznej
Miejskiego Integracyjnego Przedszkola Nr 10 w Żyrardowie

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: mip10.pl

Treść strony

Zmiany w organizacji pracy przedszkola od 26 października 2020r.

Szanowni Państwo

W związku z niepokojącym wzrostem zakażeń COVID-19 oraz w trosce o bezpieczeństwo dzieci i pracowników od 26 października 2020r. wprowadza się zakaz wejścia osób trzecich na teren budynku przedszkola
w tym rodziców / prawnych opiekunów / osób upoważnionych do odbioru dziecka
.
Prosimy Państwa o zachowanie minimalnej odległości 2 metrów od pracownika, który będzie przyjmował dzieci w trakcie ich przyprowadzania do przedszkola oraz przekazywał je osobom odbierającym podczas odbioru dziecka z przedszkola.

Przypominamy także o obowiązku zakrywania ust i nosa (maseczka, przyłbica) w miejscach użyteczności publicznej, a takim miejscem jest teren przedszkola. Polemiki z rodzicami - na szczęście są to jednostki -  dotyczące stosowania się do tej zasady, nie służą budowaniu wzajemnego zaufania.
Przypominamy o konieczności dezynfekcji rąk przed przekazaniem pracownikowi np. worka dziecka czy jakiegokolwiek innego przedmiotu

Przypominamy, że do przedszkola mogą uczęszczać wyłącznie dzieci bez jakichkolwiek objawów chorobowych - katar, kaszel, podwyższona temperatura, biegunka nie są objawami zdrowia.

Przypominamy również, że informacja o kwarantannie, otrzymana np. ze szkoły (do której uczęszcza rodzeństwo naszych wychowanków) jest informacją wiążącą dla rodziców - ustalona jest bowiem przez Dyrektora danej szkoły z Państwową Powiatową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną. Po uzyskaniu takiej informacji obowiązkiem kwarantanny objęta jest cała rodzina i niedopuszczalne jest przyprowadzanie dziecka do przedszkola.

Tylko wspólnym wysiłkiem, z pełnią zrozumienia sytuacji i przy rzeczywistym przestrzeganiu obowiązujących zasad bezpieczeństwa przez wszystkich członków naszej społeczności - rodziców /pranych opiekunów /osoby upoważnione do odbioru /nauczycieli i pracowników przedszkola, możemy uniknąć zagrożenia zdrowia i życia.
Proszę o zrozumienie faktu, że w sytuacji, gdy nauczyciele i pracownicy obsługi zachorują, wówczas przedszkole zostanie zamknięte bez możliwości prowadzenia choćby zdalnego nauczania.

 

Metryka

  • opublikował: Beata Las – Opolska
    data publikacji: 2020-10-23 11:21
  • zmodyfikował: Beata Las – Opolska
    ostatnia modyfikacja: 2020-10-23 11:40

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 4211
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2020-10-23 11:40:20